Stworzymy dla Ciebie
Stronę WWW,
która sprzedaje
i pozyskuje nowych
klientów

Za chwilę poznasz hipnotyczną metodę promowania swojego biznesu, której nie zna jeszcze Twoja konkurencja….

Dziękuję!

Dziękuję, że zainteresowała Cię oferta hipnotycznych stron internetowych WebTemplar.com. Oznacza to, że poszukujesz rozwiązania, które będzie najskuteczniejsze i najlepsze dla Twojej firmy. Poniżej, mam nadzieję, udowodnię Ci, że dzięki naszej współpracy osiągniesz wszystkie swoje cele biznesowe i pokażę jak WebTemplar pomoże rozwinąć Twój biznes.

Mateusz “Teo” Janusz

Właściciel WebTemplar.com

Pozyskaj nowych klientów, sprzedawaj więcej,
zdobądź przewagę nad konkurencją

Tworzymy strony internetowe, które są piękne,
ale przede wszystkim bardzo skuteczne.

Czym różni się strona hipnotyczna od wizerunkowej

Pierwszą stronę WWW, za którą otrzymałem wynagrodzenie, wykonałem jeszcze jako freelancer w 1998 roku. Wtedy dominującą technologią był HTML i nikt nie myślał o funkcjach marketingowych strony internetowej. Właściwie nie było takiej potrzeby, ponieważ strony posiadało niewiele firm, nie było też zbyt wielu użytkowników internetu, a zlecenia pozyskiwało się głównie z polecenia albo książek typu Panorama Firm.

Od tamtego czasu zmieniło się niemal wszystko. Dzisiaj firma, która nie posiada strony w internecie właściwie nie istnieje i nie ważne z jakich źródeł pozyskuje klientów – często strona służy jako uwiarygodnienie firmy i pełni funkcje wizerunkowe.

Niestety wielu właścicieli firm nie wie, że dzięki stronie WWW można także łatwo pozyskiwać nowe zlecenia, ale nie wystarczy, aby strona była ładna. Twoja strona może być ładna, ale musi być skuteczna!

Przez wszystkie lata mojej działalności opracowałem unikalne know-how Hipnotycznych Stron Internetowych(TM) w opracowaniu o psychologię społeczną, neurolingwistyczne programowanie, język perswazji i wpływu społecznego.

Właśnie dlatego strony WWW tworzone dzisiaj przez WebTemplar.com to nie tylko witryny wizerunkowe, ale jest to przede wszystkim narzędzie marketingowe nastawione na pozyskanie nowego klienta dla Twojego biznesu, wygenerowanie większej sprzedaży i zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Jako jedyni w Polsce tworzymy strony w oparciu o metodę Hipnotycznych Stron Internetowych. Dla naszych klientów oznacza to “niesprawiedliwą” przewagę nad swoją konkurencją.

Jak działają strony hipnotyczne

W 2013 roku zadzwonił do mnie telefon. Bardzo miła Pani w słuchawce przedstawiła się i powiedziała, że dzwoni z firmy ING Życie. Nie chciała sprzedać mi żadnej polisy, wręcz przeciwnie, oto co usłyszałem: “- Przejrzałam kilkanaście stron agencji reklamowych, ale to państwa strona, mimo że nie była w czołówce wyszukiwania, oczarowała mnie najbardziej. Szukamy firmy, która będzie projektować nasze materiały graficzne, czy chcecie dla nas pracować?”.

Tydzień później pojechałem podpisać umowę o współpracy, która trwa do dzisiaj. W między czasie ING Życie przeszło re-branding na Nationale-Nederlanden, który także wykonała moja firma. Właściwie jeśli jesteś klientem NN i kiedykolwiek miałeś w ręce jakiś ich drukowany materiał to zaprojektowany był zapewne w mojej drugiej agencji – Hussars.pl.

Jak myślisz, czy wielkie korporacje typu ING chcą współpracować z byle kim? Moja agencja nie jest jakaś wielka, nie jesteśmy też najtańsi, dlaczego więc wybrali nas i właściwie nie zapytali nawet o cenę usług?

Odpowiedzią na powyższe pytanie jest Hipnotyczna Strona Internetowa, czyli strona która “pod radarem klienta” przekazuje mu treści i skłania do wcześniej wybranego działania – w skrócie działa to tak, że klient nie wie dlaczego ale uważa że to Twoja firma jest tą, która rozwiąże jego wszystkie problemy!

A jak to działa w praktyce?

1. Twoja nowa strona WWW będzie najładniejsza

Odpowiednio przygotowana strona internetowa pozycjonuje Twoją firmę w branży. Przed rozpoczęciem prac nad stroną robimy rozeznanie w Twojej branży tak, aby Twoja strona była najładniejsza. To dawno znana prawda, że “ludzie kupują oczami”, a to co najpierw muszą kupić Twoi klienci to Twój wizerunek i odpowiednie wrażenie, e to właśnie Twoje produkty i usługi są najlepsze na rynku

2. Twoja nowa strona internetowa będzie piekielnie skuteczna

Sam wygląd to za mało – klient musi poczuć, że osiągnie korzyść ze współpracy z Twoją firmą. Właśnie dlatego opracowujemy odpowiednie rozmieszczenie treści aby każdy łatwo odnalazł interesującą go ofertę. Jeśli chcesz napiszemy też hipnotyczne teksty, które utrzymają uwagę Twojego potencjalnego klienta i przedstawimy mu ofertę w taki sposób, że ciężko będzie ją odrzucić.

3. Skierujemy potencjalnego klienta wprost do Ciebie

To że strona będzie potencjalnemu klientowi się podobać to mało. To że będzie też zahipnotyzowany ofertą to wciąż mało! Jednym z kluczowych elementów (o którym zapomina wiele firm projektujących strony internetowe) to skuteczne skłonienie klienta do tego, aby zadzwonił lub napisał do Ciebie e-mail.

Te trzy elementy składają się na skuteczne narzędzie marketingowe jakim jest Hipnotyczna Strona Internetowa.

Zastanawiasz się jak wyglądają strony naszych klientów?

Zobacz nasze prace w portfolio!

Co dokładnie otrzymasz w ramach
Hipnotycznej Strony Internetowej
WebTemplar.com?

Nasza oferta jest jasna, przejrzysta, bez jakichkolwiek ukrytych kosztów lub niedomówień. Ofertę projektowania stron podzieliliśmy na trzy pakiety, a dokładne zestawienie co posiada dany pakiet znajdziesz poniżej.

5

Hipnotyczna strona WWW

System CMS WORDPRESS, instalacja, układ treści zgodny z naszym autorskim Know-How oraz HYPNOTIC SITE METHOD™, strona typu Landing Page

5

Serwer i domena LH.pl

Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego serwera i domeny to opłacimy je za Ciebie za pierwszy rok w cenie strony

5

Mapa Google Maps z punktorem

Mapa Google dopasowana kolorystycznie do Państwa marki (UWAGA. Aby podpiąć mapę należy podać numer karty płatniczej firmie Google Inc.)

5

Integracja z Google Analytics

Zaawansowane statystyki strony, aby można było badać jak dużo osób czyta ofertę i jaką masz konwersję na klientów

5

SEO Ready

Zainstalujemy dodatek przygotowujący stronę pod pozycjonowanie w Google

5

Szybkość i niezawodność

Twoja strona zostanie zoptymalizowana w taki sposób aby działa szybko i niezawodnie. Zainstalujemy w tym celu i odpowiednio ustawimy pakiet zaawansowanych wtyczek

5

Kopia zapasowa strony

Jednorazowy backup – jeśli cokolwiek stanie się z Twoją stroną będziemy mogli wrócić do niej szybko od nowa

5

LOGO

W cenie pakietu VIP zaprojektujemy dla Ciebie piękne logo!

5

Aktualizacja oprogramowania

W podanym czasie będziemy aktualizowali na bieżąco WordPress, szablon graficzny, wszystkie wtyczki zaraz po ich oficjalnej aktualizacji. Zabezpiecza to przed zawirusowaniem strony lub jej uszkodzeniem

5

Zabezpieczenie przed SPAMEM

Zabezpieczymy Twoją stronę przed spamerskimi komentarzami

5

FAVICON

Miniaturka Twojego logo w zakładkach przeglądarki internetowej

5

Gwarancja

12 miesięcy gwarancji. Zakres gwarancji został uwzględniony w Regulaminie zamówień

5

Profesjonalny design

Twoja strona będzie piękna! Sprawdzamy strony konkurencji i projektujemy tak, aby Twoja strona była najładniejsza! Stronę budujemy w oparciu o system DIVI

5

Zdjęcia z Adobe Stock®

Kupimy profesjonalne zdjęcia, aby jeszcze lepiej zilustrować Twoją ofertę, czasem profesjonalny obraz mówi więcej niż 1000 słów

5

Strona Mobilna (Responsywna)

Dostosowanie wszystkich elementów strony aby poprawnie wyświetlały się na telefonach i tabletach

5

Integracja z social media

Udostępnienia / polubienia / Wyświetlanie w social mediach

5

Statystyki WP

Dodatkowe statystyki na stronie, aby mieć szybki wgląd w to co się dzieje z Twoją ofertą

5

Integracja z Google Search

Zgłosimy Twoją stronę do Google oraz ustawimy poprawne opisy, aby klienci mogli łatwo Cię odnaleźć

5

Bezpieczeństwo (SSL)

Wdrożymy na Twojej stronie protokół SSL (adres strony będzie rozpoczynał się od przedrostka https). Oznacza to, że wszystkie informacje i dane na stronie będą szyfrowane 

5

RODO i Cookies

Wdrożymy wszystkie niezbędne klauzule wymagane przez polskie i europejskie prawo

5

Instrukcja obsługi strony video

Dostaniesz od nas dokładną instrukcję krok po kroku jak aktualizować i dodawać nowe treści, tworzyć backupy, słowem jak samodzielnie zarządzać stroną WWW (w wersji VIP nagraną na Twojej stronie, w pozostałych pakietach nagranie na podobnej stronie z systemem WP oraz DIVI)

5

BLOG lub Aktualności

Wdrożymy moduł wyświetlający blog firmowy i/lub aktualności

5

Czas wykonania

Krótki czas realizacji liczony od otrzymania kompletu dokumentów i materiałów

Ile to kosztuje

Każda cena jest ustalana indywidualnie i uwzględnia realne potrzeby klienta, dlatego poniższe ceny pakietów są orientacyjne.

WebTemplar Landing Page

Hipnotyczna, ale prosta strona wizerunkowa – wizytówka firmy.

3 897 zł netto

WebTemplar PRO

Zaawansowana, hipnotyczna strona internetowa.

6 597 zł netto

WebTemplar VIP

Zaawansowana, hipnotyczna strona internetowa z systemem marketingowym.

12 997 zł netto

Porównanie pakietów

Uwaga. Szare podpunkty oznaczają bark dostępności w danym pakiecie. Każdą funkcję do pakietu można dokupić wg oferty dodatkowej. Podane ceny to kwoty netto.

Oferta dodatkowa

Podane ceny to kwoty netto.

Oferta dodatkowa

Podane ceny to kwoty netto.

Jak zamówić i co dalej?

Zobacz jak będzie wyglądać nasza współpraca
przy tworzeniu strony internetowej.

R

Skonsultuj się z nami

Na początku najlepiej do nas napisać lub zadzwonić i ustalić jaki cel chcesz osiągnąć, dzięki nowej stronie WWW. Na tym etapie doradzimy Ci, który pakiet będzie dla Ciebie najbardziej efektywny i czy potrzebujesz ew. jakichś usług dodatkowych. Jeśli natomiast dokładnie wiesz czego chcesz przejdź od razu do punktu drugiego.

R

Wypełnij Brief i przekaż materiały

Po złożeniu zamówienia damy Ci do wypełnienia specjalny Brief, czyli formularz dzięki któremu dokładnie poznamy Twoją firmę oraz konkurencję, i dzięki któremu zbudujemy stronę, która przyniesie najwięcej korzyści dla Twojego biznesu.

Na tym etapie poprosimy Cię też o przekazanie wszystkich zdjęć, tekstów, certyfikatów, referencji itp. które posiadasz. Dokładnie je przejrzymy i damy Ci znać czy są wystarczające. Na podstawie otrzymanych materiałów zredagujemy i opracujemy odpowiednie treści.

R

Zaczynamy prace nad stroną

Na początku nasz marketingowiec zrobi analizę Twojego biznesu i konkurencji (Twoja strona będzie najładniejsza i najskuteczniejsza w Twojej branży), później przygotuje plan marketingowy strony zgodnie z HYPNOTIC SITE METHOD™ oraz zaprojektuje UX (user experience) – tzw. “doświadczenie użytkownika”. Chodzi o to, aby użytkownik widział i czuł dokładnie to co chcemy mu pokazać. Przygotuje też dokładne wytyczne dla grafika.

W kolejnym kroku grafik opracuje projekt zgodnie z wytycznymi marketingowca, a copywriter opracuje teksty na podstawie tych, które otrzymamy od Ciebie. Po tym kroku przedstawimy Ci stronę abyś mógł nanieść swoje uwagi.

R

Już prawie na finishu

Po naniesieniu uwag i korekt przedstawimy stronę do wstępnej akceptacji. Po niej dostosujemy stronę do urządzeń mobilnych. W kolejnym kroku poprosimy o ostateczną akceptację strony.

Po akceptacji wystawimy Fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności.

R

Płatność i bonusy

Po akceptacji wystawimy Fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Po otrzymaniu płatności przekażemy Ci obiecane bonusy oraz film instruktażowy.
R

Czy to już koniec?

Strona WWW jest już gotowa, ale musisz wiedzieć o tym, że strona jest tylko narzędziem – aby zadziałało (konwertowało nowych klientów i zamówienia) należy zadbać o to, aby jak najwięcej osób o niej się dowiedziało. Trzeba zadbać o pełny MARKETING firmy. Po wykonaniu strony opowiemy Ci o tym co jeszcze możesz zrobić, aby zwiększać przychody firmy dzięki profesjonalnemu marketingowi internetowemu.

Kim są nasi klienci?

Tworzymy strony internetowe głównie dla firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ale również dla korporacji.

Czym się zajmujemy?

Pomagamy firmom w tworzeniu hipnotycznych, perswazyjnych, słowem skutecznych narzędzi marketingowych takich jak strony internetowe i strategie marketingowe oraz pomagamy im pozyskiwać nowych klientów i generować większą sprzedaż.

Skuteczne strony WWW

Projektowanie stron internetowych w oparciu o autorski model bardzo skutecznych stron perswazyjnych.

Strategie marketingowe

Projektowanie i wdrażanie strategii ukierunkowanych na pozyskanie klienta i wzrost sprzedaży.

Kampanie Marketingowe

Prowadzimy skuteczne e-kampanie między innymi w social mediach takich jak: Facebook, Instagram, Google, YouTube.

Dlaczego my?

Za wszelką cenę Twój sukces! Od lat wspieramy duże korporacje w osiąganiu ich celów biznesowych. Doświadczenie w pracy z dużymi wykorzystujemy wspierając mały i średni polski biznes! Zależy nam na dostarczaniu nowoczesnej technologii i marketingu, aby podnosić konkurencyjność polskich firm zarówno na lokalnym jak i międzynarodowym rynku.

Naukowe podejście

Inwestujemy w testy i badania, aby strategie marketingowe i strony internetowe były jak najbardziej dopasowane do bieżącej sytuacji rynkowej. Wiemy, gdzie klient patrzy, co widzi, czego szuka, dlaczego to robi…

Gwarancja satysfakcji

Stawiamy na jakość! Dobrze wiemy, że będziesz zadowolony z usług WebTemplar.com i polecisz je swoim znajomym! Właśnie dlatego nasza firma rozwija się od tylu lat – głównie dzięki poleceniom zadowolonych klientów!

Szybcy i skuteczni

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracujemy szybko osiągając najlepsze możliwe rezultaty dla Twojego biznesu.

Jesteśmy fajni

U nas nie musisz wszystkiego tłumaczyć po 3 razy. Zawsze możesz liczyć na uśmiech i rozwianie swoich wątpliwości.

Praca z nami to sama przyjemność

Wiemy, że masz swoje wyzwania i nie zamierzamy dokładać Ci kolejnych. Możesz liczyć zawsze na sympatyczną atmosferę i otwartość. Nie ma trudnych pytań. Zawsze możesz liczyć na rozwianie swoich wątpliwości.

Jeśli szukasz partnera biznesowego, któremu zależy na sukcesie marketingowo-sprzedażowym Twojej firmy to mile Cię zaskoczymy. Dlaczego nam zależy? Bo nasza firma rozwija się głównie dzięki poleceniom zadowolonych klientów, dlatego zadbamy o Ciebie całym sercem: zrobimy stronę, wdrożymy strategię, będziemy prowadzić kampanie… bez stresu oraz bez zbędnego angażowania Twojego czasu.

Jesteśmy fajni i mamy fajnych klientów, dlatego współpraca z nami to sama przyjemność.

Chcesz zamówić stronę lub kampanię marketingową?

Jeśli chcesz zamówić usługę lub dopytać o szczegóły zadzwoń lub napisz:

t. 606 35 35 90

e. webtemplarcom@gmail.com

WebTemplar.com jest częścią:

TEOLOOGY Sp. z o.o.
ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C
30-148 Kraków

KRS: 0000933495
NIP 6772471062
REGON 52047802900000

Tworzenie stron internetowych oraz projektowanie kampani marketingowych, które pozyskują nowych klientów i sprzedają więcej tym już pozyskanym.

Kontakt

t. 606 35 35 90
e. webtemplarcom@gmail.com

WebTemplar.comTM
TEOLOOGY Sp. z o.o.
ul. Lindego 1C
30-148 Kraków
KRS: 0000933495
NIP: 6772471062