Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z wybranym portfolio naszych prac.

Fundacja CAISHEN

Celem i misją Fundacji CAISHEN jest dostarczanie wiedzy i narzędzi dla poprawy statusu materialnego, rozwoju osobistego, likwidacji ubóstwa i poprawy świadomości finansowej oraz marketingowej osób fizycznych i firm, aby Polacy stawali się zamożniejsi i szczęśliwsi.

Innowacyjna Małopolska

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia uczestnicy rozmawiają o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznają wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych.

Kancelaria Kobylańska Lewoszewski

Kancelaria specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, nowych technologiach i ochronie danych osobowych. Specjalizujemy się w zagadnieniach prawnych związanych z wdrażaniem nowych technologii, takich jak blockchain, targetowanie behawioralne, cloud computing, różne formy geolokalizacji czy beacony.

Pogotowie Obywatelskie

Bezpłatna pomoc i porady prawne dla Krakowian!

Touch of Relax

Masaże są jednym z najstarszych sposobów relaksu, podnoszenia witalności i naturalnej terapii. Już 3000 p.n.e. wschodnie cywilizacje zaczęły leczyć ludzi ich i schorzenia za pomocą masażu, aby w XXI wieku zachodnia medycyna zaczęła dostrzegać i coraz bardziej doceniać ich niepodważalny wpływ na witalność ludzkiego organizmu.

Touch of Relax zajmuje się masażem w miejscu pracy.

Flexi Form Day

Poznaj najnowsze trendy oraz inspiracje w zakresie mobile dla Twojego biznesu. Dowiedz się więcej o reklamie wyświetlanej na urządzeniach mobilnych i poszerz wiedzę dotyczącą rynku mobile w Polsce.

TR-Polska

Zewnętrzne utrzymanie ruchu, kompleksowa oferta taśm transportujących, pasów zębatych, łańcuchów, łożysk oraz kół pasowych wentylowanych.

Pacocha Legal Recruitment

Firma Pacocha Legal Recruitment specjalizuje się w kompleksowym doradztwie personalnym dla kancelarii prawnych, firm konsultingowych oraz spółek różnych sektorów.

Klima Wróblewscy

Profesjonaliści od montażu i serwisu klimatyzacji.

Pol-Med Plus

Sprzedaż, serwis i naprawa urządzeń medycznych.

Pol-Med Plus zajmuje się sprzedażą urządzeń i narzędzi medycznych oraz produkcją narzędzi endoskopowych, a także naprawą i regeneracją narzędzi chirurgicznych/endoskopowych i urządzeń medycznych. Wykonuje także przeglądy okresowe.

Galaktyka Dzieci

Nowoczesne krakowskie przedszkole z modułowym systemem nauczania.

Rellom

RELLOM prowadzi działalność gospodarczą w branży budowlanej od 1998 r. polegającą na inwestycjach w zakresie budownictwa mieszkaniowego, zajmującą się organizacją i prowadzeniem budowy oraz sprzedażą mieszkań hipotecznych odbiorcom indywidualnym oraz lokali usługowo-handlowych.

Ewa Nieć

Ewa to coach pracujący z osobami planującymi zmiany w swoim życiu zawodowym i prywatnym, które są zagrożone wypaleniem zawodowym, pomaga przywrócić work – life balance, zarówno pracując z osobami indywidualnymi jak i zespołami osób.

Coaching: kariery, menadżerski, biznesowy, life.

Springer IMC

Profesjonalne i kompleksowe relokacje pracowników. Springer IMC wyręcza działy HR w relokacji i legalizacji pobytu kluczowych pracowników.

Spory Domenowe

Kancelaria prawna, która pomagamy klientom w ochronie ich praw w związku z wykorzystaniem ich znaków towarowych lub nazw firm w nazwach domen internetowych. Przygotowuje umowy przenoszące „prawa” do nazw domen internetowych lub mające za przedmiot udzielenie licencji na korzystanie z nich.

Chcesz zamówić stronę lub kampanię marketingową?

Jeśli chcesz zamówić usługę lub dopytać o szczegóły zadzwoń

737 44 99 88

lub

606 35 35 90

Sprawdź ile kosztuje Twoja nowa strona WWW