737 44 99 88 kontakt@webtemplar.com

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z wybranym portfolio naszych prac.

Fundacja CAISHEN

Celem i misją Fundacji CAISHEN jest dostarczanie wiedzy i narzędzi dla poprawy statusu materialnego, rozwoju osobistego, likwidacji ubóstwa i poprawy świadomości finansowej oraz marketingowej osób fizycznych i firm, aby Polacy stawali się zamożniejsi i szczęśliwsi.

Innowacyjna Małopolska

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia uczestnicy rozmawiają o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznają wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych.

Forum Przedsiębiorców

Konferencja dla przedsiębiorców organizowana przez Dziennik Polski i Grupę PolskaPress.

TeoPorter

Strona o tym jak zacząć zarabiać przez internet, nauczyć się oszczędzać, inwestować i dowiedzieć się jak ogarnąć swoje finanse. Z tej strony dowiesz się jak osiągnąć niezależność i wolność finansową, podniesiesz swoje finansowe IQ i dowiesz się jak zarabiać online – nawet jeśli startujesz od zera.

iWee

Suplement diety iWee to unikalne połączenie ekstraktów roślinnych. Pozwala na uwolnienie wewnętrznej energii i chęci do życia oraz wpływa na zwiększoną sprawność fizyczną i umysłową.

Nowe Moniuszki

„Nowe Moniuszki” to projekt trzech budynków jednorodzinnych dwulokalowych łączący ze sobą atrakcyjną lokalizację i wysoki standard wykończenia. W ramach inwestycji powstaną budynki o prostej, nowoczesnej bryle, utrzymane w stonowanej, a jednocześnie modnej kolorystyce bieli i szarości.

Good Job

Good Job’s car wash project appeared in 2012, at the beginning created and based on MERCEDES AMG needs and expectation, that’s why system and quality of our work is built according to the highest standards, which we improve during our uninterrupted cooperation.

Pogotowie Obywatelskie

Bezpłatna pomoc i porady prawne dla Krakowian!

Flexi Form Day

Poznaj najnowsze trendy oraz inspiracje w zakresie mobile dla Twojego biznesu. Dowiedz się więcej o reklamie wyświetlanej na urządzeniach mobilnych i poszerz wiedzę dotyczącą rynku mobile w Polsce.

Pacocha Legal Recruitment

Firma Pacocha Legal Recruitment specjalizuje się w kompleksowym doradztwie personalnym dla kancelarii prawnych, firm konsultingowych oraz spółek różnych sektorów.

Klima Wróblewscy

Profesjonaliści od montażu i serwisu klimatyzacji.

Pol-Med Plus

Sprzedaż, serwis i naprawa urządzeń medycznych.

Pol-Med Plus zajmuje się sprzedażą urządzeń i narzędzi medycznych oraz produkcją narzędzi endoskopowych, a także naprawą i regeneracją narzędzi chirurgicznych/endoskopowych i urządzeń medycznych. Wykonuje także przeglądy okresowe.

Rellom

RELLOM prowadzi działalność gospodarczą w branży budowlanej od 1998 r. polegającą na inwestycjach w zakresie budownictwa mieszkaniowego, zajmującą się organizacją i prowadzeniem budowy oraz sprzedażą mieszkań hipotecznych odbiorcom indywidualnym oraz lokali usługowo-handlowych.

Galaktyka Dzieci

Nowoczesne krakowskie przedszkole z modułowym systemem nauczania.

Ewa Nieć

Ewa to coach pracujący z osobami planującymi zmiany w swoim życiu zawodowym i prywatnym, które są zagrożone wypaleniem zawodowym, pomaga przywrócić work – life balance, zarówno pracując z osobami indywidualnymi jak i zespołami osób.

Coaching: kariery, menadżerski, biznesowy, life.

Springer IMC

Profesjonalne i kompleksowe relokacje pracowników. Springer IMC wyręcza działy HR w relokacji i legalizacji pobytu kluczowych pracowników.

TR-Polska

Zewnętrzne utrzymanie ruchu, kompleksowa oferta taśm transportujących, pasów zębatych, łańcuchów, łożysk oraz kół pasowych wentylowanych.

Spory Domenowe

Kancelaria prawna, która pomagamy klientom w ochronie ich praw w związku z wykorzystaniem ich znaków towarowych lub nazw firm w nazwach domen internetowych. Przygotowuje umowy przenoszące „prawa” do nazw domen internetowych lub mające za przedmiot udzielenie licencji na korzystanie z nich.

Touch of Relax

Masaże są jednym z najstarszych sposobów relaksu, podnoszenia witalności i naturalnej terapii. Już 3000 p.n.e. wschodnie cywilizacje zaczęły leczyć ludzi ich i schorzenia za pomocą masażu, aby w XXI wieku zachodnia medycyna zaczęła dostrzegać i coraz bardziej doceniać ich niepodważalny wpływ na witalność ludzkiego organizmu.

Touch of Relax zajmuje się masażem w miejscu pracy.

//Strona chwilowo niedostępna online.

Chcesz zamówić stronę lub kampanię marketingową?

Jeśli chcesz zamówić usługę lub dopytać o szczegóły zadzwoń

737 44 99 88

lub

606 35 35 90

Sprawdź ile kosztuje Twoja nowa strona WWW