Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z wybranym portfolio naszych prac.

Fundacja CAISHEN

Celem i misją Fundacji CAISHEN jest dostarczanie wiedzy i narzędzi dla poprawy statusu materialnego, rozwoju osobistego, likwidacji ubóstwa i poprawy świadomości finansowej oraz marketingowej osób fizycznych i firm, aby Polacy stawali się zamożniejsi i szczęśliwsi.

Innowacyjna Małopolska

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia uczestnicy rozmawiają o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznają wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych.

Forum Przedsiębiorców

Konferencja dla przedsiębiorców organizowana przez Dziennik Polski i Grupę PolskaPress.

TeoPorter

Strona o tym jak zacząć zarabiać przez internet, nauczyć się oszczędzać, inwestować i dowiedzieć się jak ogarnąć swoje finanse. Z tej strony dowiesz się jak osiągnąć niezależność i wolność finansową, podniesiesz swoje finansowe IQ i dowiesz się jak zarabiać online – nawet jeśli startujesz od zera.

Agencja Marketingowa Hussars.pl

Nowoczesna Agencja, posiadająca w swojej ofercie m.in.: marketing internetowy, Strategie marketingowe, Projektowanie publikacji i DTP, Copywriting biznesowy i sprzedażowy oraz Custom Publishing.

Good Job

Good Job’s car wash project appeared in 2012, at the beginning created and based on MERCEDES AMG needs and expectation, that’s why system and quality of our work is built according to the highest standards, which we improve during our uninterrupted cooperation.

Klima Wróblewscy

Celem i misją Fundacji CAISHEN jest Profesjonaliści od montażu i serwisu klimatyzacji.

Pol-Med Plus

Sprzedaż, serwis i naprawa urządzeń medycznych. Pol-Med Plus zajmuje się sprzedażą urządzeń i narzędzi medycznych oraz produkcją narzędzi endoskopowych, a także naprawą i regeneracją narzędzi chirurgicznych/endoskopowych i urządzeń medycznych. Wykonuje także przeglądy okresowe.

Galaktyka Dzieci

Nowoczesne krakowskie przedszkole z modułowym systemem nauczania.

Springer IMC

Profesjonalne i kompleksowe relokacje pracowników. Springer IMC wyręcza działy HR w relokacji i legalizacji pobytu kluczowych pracowników.

Pogotowie Obywatelskie

Bezpłatna pomoc i porady prawne dla Krakowian!

TR-Polska

Zewnętrzne utrzymanie ruchu, kompleksowa oferta taśm transportujących, pasów zębatych, łańcuchów, łożysk oraz kół pasowych wentylowanych.

Spory Domenowe

Kancelaria prawna, która pomagamy klientom w ochronie ich praw w związku z wykorzystaniem ich znaków towarowych lub nazw firm w nazwach domen internetowych. Przygotowuje umowy przenoszące „prawa” do nazw domen internetowych lub mające za przedmiot udzielenie licencji na korzystanie z nich.

Ewa Nieć

Ewa to coach pracujący z osobami planującymi zmiany w swoim życiu zawodowym i prywatnym, które są zagrożone wypaleniem zawodowym, pomaga przywrócić work – life balance, zarówno pracując z osobami indywidualnymi jak i zespołami osób. Coaching: kariery, menadżerski, biznesowy, life.

Kim są nasi klienci?

Tworzymy strony internetowe głównie dla firm z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ale również dla korporacji.

Chcesz zamówić stronę lub kampanię marketingową?

Jeśli chcesz zamówić usługę lub dopytać o szczegóły zadzwoń

t. 606 35 35 90

e. webtemplarcom@gmail.com

Jako jedyni w Polsce tworzymy strony w oparciu o metodę Hipnotycznych Stron Internetowych. Dla naszych klientów oznacza to “niesprawiedliwą” przewagę nad swoją konkurencją.

Tworzenie stron internetowych oraz projektowanie kampani marketingowych, które pozyskują nowych klientów i sprzedają więcej tym już pozyskanym.

Kontakt

t. 606 35 35 90
e. webtemplarcom@gmail.com

WebTemplar.comTM
TEOLOOGY Sp. z o.o.
ul. Lindego 1C
30-148 Kraków
KRS: 0000933495
NIP: 6772471062